Дівчину-бійця АТО принизили в тролейбусі через мову. Фанат Путіна накинувся на дівчину

У Києві в тролейбусі відомого воїна АТО, керівника українського волонтерського Центру підтримки аеророзвідки Марію Берлінську принизили через те, що вона розмовляла українською мовою.

Невідомий п’яний чоловік обізвав дівчину «б*ндеровкою» і намагався вибити з рук телефон, коли вона спробувала сфотографувати кривдника. Історію Берлінська розповіла на своїй сторінці в Facebook.

«П’яна, багряна пика несподівано нависає прямо над вухом: — А ти б*ндеровка з якого Мухосранська сюди приперлася? Їдь звідси в свій б*ндерівського Мухосранськ абратно! — Шановний спілкуйтеся ввічливо, — намагаюся спокійно вирішити ситуацію. Але п’яний ватний клоун не заспокоюється. Матом-перегаром на весь тролейбус розповідає, що треба робити з понаїхавшими б*ндерівцями. Набираю 102 — намагається вибити з рук телефон. Штовхає», — описала ситуацію дівчина.

За її словами, чоловік навіть вийшов за нею на зупинці і почав переслідувати. Після чого п’яний спробував її вдарити.

«Готуюся давати здачу. І тут підходить хлопець в камуфляжі, вже удвох пропонуємо йому йти лісом. Підібгавши хвіст, матюкаючись тікає в темряві дворів. Стоїмо з побратимом, куримо, говоримо про війну і мир. Тепло прощаємося», — завершила вона свою розповідь.

До посту також Берлінська прикріпила фотографію нападника, але, на жаль, вона вийшла поганої якості і розгледіти обличчя чоловіка дуже важко.

«Обозреватель»