Буде моторошно! Житомирян та гостей міста запрошують на фестиваль трилерів

КУЛЬТУРА

Відсьогодні, 3 вересня, і до 8 числа цього місяця в Житомирі відбуватиметься фестиваль трилерів під назвою «BEST THRILLER SHORTS».

Про це інформують у «Місцевому навколокультурному просторі».

Глядачу пропонують перегляд фільмів з 2017 по 2019 рік, які знімалися в Аргентині, Франції США, Італії, Канаді. Хронометраж кінострічок-трилерів складає 95 хвилин. Наголошуємо, що є й вікові обмежування до відвідувань заходу – лише з 16-річного віку поціновувачі трилерів можуть відвідати кінофестиваль.

Коштуватиме перегляд фільму 50 гривень. Кінострічки будуть в українському озвучуванні.

Отож, для тих кіноманів, котрі дуже люблять у фільмах гострі відчуття, котрі кайфують від захоплюючих фільмів-трилерів, від яких кров холоне в жилах і по шкірі бігають мурашки, точно є дозвілля на найближчі дні! Організатори ж фестивалю закликають глядача бути свідомим, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, і мати при собі маски, дотримуватися соціальної дистанції, аби перегляд кінострічок був не лише в задоволення, але й безпечним!

До речі, показуватимуть фільми за адресою провулок Скорульського, 5 на четвертому поверсі.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: