ЦНАП у Кременчуці видаватиме архівні довідки, витяги та копії

Нове про ЦНАП

У кременчуцькому Центрі надання адміністративних послуг можна отримати навіть архівні довідки, витяги та копії. Архівний документ може врятувати людину, якій, наприклад, потрібно підтвердити свій майновий стан, або свої соціальні права, передається на сторінці «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці — ЦНАП м.Кременчук» в соцмережі Facebook. 

Як зазначається, ідентифікація особи та отримання інформації про документ чи факт, є вкрай важливими послугами, які діють в ЦНАП. Особливо, якщо заявнику потрібно надати чи відновити той, або інший документ. 

Так, у ЦНАП є архівний відділ виконавчого комітету Кременчуцької міськради Полтавської області. Отримати документ навіть можна про встановлення (підтвердження) окремих фактів, подій, відомостей. Видають довідки й соціально-правового характеру. 

Більш детальну інформацію про отримання таких специфічних документів можна дізнатися в архівному відділі виконавчого комітету Кременчуцької міськради за адресою: вул. Ігоря Сердюка, 27, тел. 3 40 46, 3 31 07.

В разі, якщо потрібен трудовий архів, слід звертатися за адресою: проїзд Арсенальний,7, або номерами телефонів: 77-12-26, 067-916-29-52, 3-31-07.

Раніше, видання 05366 писало: «Не вперше: ЦНАП в Кременчуці визнали найкращим в області». А також: «Коли та як: ЦНАП у Кременчуці прийматиме мешканців до 20:00» та «ЦНАП в Україні створюватимуть в кожній громаді». 

Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці — ЦНАП м.Кременчук

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: