Цьогоріч двоє житомирян отримають премії Кабінету Міністрів України

Престижні державні премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові держави за 2019 рікотримають житомиряни.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Відповідне розпорядження уряду № 923-р від 22 липня оприлюднено на Урядовому порталі. Варто зазначити, що цьогоріч було поданопропозиції 185 кандидатівна здобуттязазначеної премії, і з-поміж19 переможців зі всієї України-житомиряниДмитро Ткачук таМаксим Швець.

«Ці молоді людисистемно та потужно працюють у своїх напрямках, розвивають громадянське суспільство, залучають молодь, думають про перспективу та є патріотами Житомира та України», — відгукується про переможців Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Так, Дмитро Ткачук, який здобув перемогу у номінації «За культурно-мистецьку наукову діяльність, збереження і популяризацію історичної та культурної спадщини», є випускником Школи місцевого самоврядування, головою ГО «Молодіжний інтеграційний центр», переможцем Гранту міського голови для обдарованої молоді, засновником історичної молодіжної ігротеки «МІЦЬ», ментором КЦ «ПРОСТО», активним учасником міських заходів.

Максим Швець — офіцер ЗСУ та учасник бойових дій, відзначений державними, муніципальними, волонтерськими нагородами. З 23 жовтня 2018 року до 24 серпня 2019 року він працював директором КУ Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради. Максим Швець здобув перемогу в номінації «За національно-патріотичне виховання громадян, підготовку молоді до захисту незалежності й територіальної цілісності України, розвиток волонтерського руху, сприяння Збройним Силам та іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням та правоохоронним органам спеціального призначення, надання допомоги особам, які беруть або брали участь в антитерористичній операції в Донецькій і Луганській областях».

Щиро бажаємо молодим активним житомирянам бути й надалі такими ж енергійними та цілеспрямованими у своїх позиціях, причетними до важливих добрих справ, які змінюють країну на краще, та своїм життєвим прикладом надихати інших!

Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України вручають щороку. Подавати кандидатури молодих осіб віком до 35 років можуть органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання до 1 березня.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: