Екстренне звернення військового капелану ЗСУ: звертаємося з проханням святих молитв за наших захисників

Досточтимі владики, всечестні отці, дорогі брати і сестри. Госпітальна парафія уклінно звертається до всіх небайдужих з проханням святих молитв за наших захисників, які зараз проходять лікування у нашому шпиталі після отриманих поранень на Сході нашої Батьківщини:

Євген (дуже важкий),Віталій, Олег (важкий стан), Олексій (знаходиться у реанімації),Володимир, Владислав,
Максим, Леонід, Олександр

Анатолій, Володимир, Сергій, Максим, Назар, Ігор, Віктор, Андрій, Миколай, Адріан, Сергій, Ігор, Андрій

Миколай, Петро, Дмитро, Володимир, Ігор, Олена, Сергій, Олександр, Алла, Марина, Євген

Особливо просимо молитв за Дениса, який знаходиться в дуже важкому стані вже декілька тижнів. Біля нього почергово несуть вахту його батьки Олег і Неля, просимо молитовно підтримати і їх, наша молитва – це остання підтримка, яка як надія залишається у батьків. Декілька разів соборував і причащав Дениса Святих Таїн, дуже вдячний моїм колегам-капеланам отцю Віталію Ваєці (УГКЦ) та отцю Олександру (РКЦ), які також не залишають без душпастирської опіки Дениса та його батьків.

Віримо, що силою нашої молитовної підтримки, талантами фахівців-військових лікарів та завдяки добрим серцям госпітальних волонтерів, Милосердний Лікар подасть можливість нашим українським героям одужати та повернутись до своїх родин здоровими!

З подякою і повагою, капелан Національного військово-медичного клінічного центру Міністерства оборони України протоієрей Олег Скнар.

За материалами
Храм Покрови Пресвятої Богородиці