За інформацією: Суспільне Полтава.
Гільзи для допомоги ЗСУ. Фото: Суспільне Полтава"Десь рік тому ми збирали гроші на придбання автомобіля для третьої штурмової бригади, і організовували такий благодійний захід. І до цього заходу виникла така ідея розписати кілька гільз, щоб виставити їх для аукціону. Нам вдалося продати дві гільзи, і ці кошти капнули в загальну банку на придбання авто, тобто уже це було приємно. А потім Володимир Юрійович керівник музею побачив, що у нас непогано виходить, запропонував зробити цілу виставку таких гільз", — розповіла художниця-декораторка, волонтерка Тамара Брусило.
Однією з технік які використовує художниця є петриківський розпис, також вона використовує техніку барельєфу.
Тамара Брусило, художниця-декораторка, волонтерка. Фото: Суспільне Полтава"Ця скажем робота чим цікава тим, що в основному різні техніки розпису можуть бути, а тут ми шукали нові якісь ідеї. Оскільки я займаюсь барельєфом, ми вирішили таку об’ємну композицію зробити"
Діти з творчої майстерні розписують гільзи. Фото надані Тамарою Брусило
До створення гільз долучаються діти, які займаються в творчій майстерні.
"На виставці, яка відбулася, ми залучили «Майстерню чудес», в мене є подруга Вікторія Піринська така талановита чудова дівчина, в неї є її творча майстерня «Майстерня чудес», де працюють старші й молодші дітки, тобто здебільшого це були й дитячі роботи. Приємно, що і діти до цього теж залучаються"
Майстриня з Кременчука декорує гільзи для допомоги ЗСУ. Фото: Суспільне Полтава
Гільзи для декорування майстрині привозить чоловік із зони бойових дій та волонтери, які їздять на фронт. Деякі вироби представлені в музеї військової історії Кременчука.
"Нас повинно хвилювати мабуть не тільки там звук тривоги і десь які там здорожчання цін в магазинах, а ми повинні думати про те, що є основне. Є лінія фронту, і хлопцям там дуже складно. Ми повинні дякувати не тільки за сьогоднішню ранкову каву, а також за наше завтра"