Хто і як буде проводити охорону приміщень виборчих дільниць

Комісія ухвалила Роз’яснення щодо здійснення охорони виборчих комісій на місцевих виборах.
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Кіровоградській області, пише 0522.
8 жовтня, на засіданні Центральної виборчої комісії, затвердили Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно забезпечення здійснення охорони приміщень виборчих комісій органами Національної поліції України під час місцевих виборів.

Метою ухвалення документу є сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. Органи Національної поліції України зобов’язані забезпечити цілодобову охорону приміщення територіальної виборчої комісії.

Кодекс містить низку спеціальних положень, які визначають випадки обов’язкового залучення поліцейських до здійснення охорони приміщень виборчих комісій та реалізації окремих виборчих процедур, однак потребують деталізації.

Окрім того, ЦВК акцентувала, що поліція відповідно до покладених на неї завдань, зокрема, здійснює превентивну та профілактичну діяльність, спрямовану на запобігання вчиненню правопорушень, виявляє причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживає у межах своєї компетенції заходів для їх усунення. А також – вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень, та заходів, спрямованих на усунення загроз життю і здоров’ю фізичних осіб і публічній безпеці. Окрім того – здійснює своєчасне реагування на заяви та повідомлення про кримінальні, адміністративні правопорушення або події.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: