На Житомирщині колишня головна бухгалтерка вчинила правопорушення, пов’язане з корупцією

ПРИГОДИ

Житомирською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді адміністративного протоколу за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП стосовно колишнього головного бухгалтера Житомирської регіональної державної лабораторії Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Йдеться про те, що будучи, відповідно до закону, суб’єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, чиновниця порушила вимоги ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, несвоєчасно без поважних причин подала декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Звільнившись з посади у 2018 році, подала декларацію не до 01.04.2019, а лише через два місяці — 08.06.20219. Пояснюючи у суді причину такого спізнення, сказала, що просто забула.

Ухвалою Корольовського районного суду міста Житомира особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та застосовано штраф на суму 850 грн

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: