Назвали цифри: у Кременчуці знизили тарифи на тепло та гарячу воду

Прийняли рішення!

У Кременчуці сьогодні, 9 жовтня, знизили тарифи на тепло та гарячу воду для Кременчуцької ТЕЦ та КП «Теплоенерго». Рішення було прийняте на засіданні виконкому, передається на сайті Кременчуцької міськради.  

Як зазначається, в цьому опалювальному сезоні 2020-2021 кременчужани платитимуть за комуналку на 30% менше. Але, лише за тепло та гарячу воду. Інші витрати на комуналку залишаться без змін.  

Зменшення тарифів були погоджені з підприємствами-надавачами послуг. Станом на сьогодні в Україні Верховна Рада так і не прийняла рішення щодо спрощення впровадження тарифів на послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання.  

За словами начальника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, мешканці Кременчука, які проживають у двокімнатній квартирі площею 50-60 кв.м., сплачуватимуть за послуги з теплопостачання та гарячого водопостачання на 500-600 гривень менше. І це, кожного місяця!  

Так, раніше у двокімнатній квартирі за тепло сплачували від 2400 до 2500 гривень. Тепер, після введення нових тарифів, ця сума становитиме 1800 – 2000 гривень. Сума оплати за комуналку залежатиме від погодних умов та фактично спожитої теплової енергії.  

Раніше, видання 05366 писало: «Назвали відсоток: перед виборами у Кременчуці обіцяють зменшити комуналку». 

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: