“Не забувайте своїх витоків”: Нурмагомедов у шапці “Ukraine” змусить вас здивуватися

Боєць UFC Хабіб Нурмагомедов має досить-таки цікаву біографію.

У США зі скандалом завершився бій UFC між дагестанцем Хабібом Нурмагомедовим та ірландцем Конором Макгрегором. Хабіб виграв дуель в октагоні, а після бою почав з’ясовувати стосунки з представниками команди Макгрегора і після цього зав’язалася бійка – пише Znaj.ua

Для українців персона Нурмагомедова, який представляє Росію, повинна бути цікавою, тому що у Хабіба біографія пов’язана з Україною.

Батько зірки UFC Абдулманап Нурмагомедов народився в 1962-му році в Дагестані. Починав спортивну кар’єру з вільної боротьби, був майстром спорту з вільної боротьби. Армійську службу проходив в Україні, де і почав займатися дзюдо. Пізніше продовжив тренування в Полтаві у знаменитого українського тренера Петра Бутрія. В Україні Нурмагомедов зумів стати чемпіоном країни з дзюдо і самбо.

У 1992-му році йому вдалося виховати першого чемпіона світу зі спортивного самбо свого молодшого брата Нурмагомеда Нурмагомедова, який на той момент також захищав кольори збірної України. Пізніше він продовжив тренерську кар’єру в Дагестані.

Вже в Дагестані Абдулманап почав тренувати свого сина Хабіба. Але для основного тренувального процесу досвідчений наставник відправив сина до Полтави, де він пройшов цілий курс навчання боксу.

Професійну кар’єру Хабіб почав у 2008-му році, а перший бій провів у Полтаві і виграв його. Федерація бойового самбо України проводила турнір з ММА “Ліга чемпіонів”. У 2010-му році в Києві Нурмагомедов вже став чемпіоном світу з бойового самбо. Після цього він почав виступати за київський клуб “Combat-DOBRO”, за який провів 9 боїв.

У 2012-му році на Хабіба звернули увагу в UFC, і він підписав з ними контракт. Цікаво, що по вулицях США перспективний боєць гуляв у шапці з написом “Ukraine”.

До речі зараз в Полтаві живуть два дядьки чемпіона UFC, і Хабіб часто до них приїжджає.

“Приїхав до України провідати своїх родичів. У 2010 і 2011 я виступав за український клуб провів за нього 9 професійних боїв. Проводив багато часу і тренувальних зборів в місті Полтава. Я зараз в Полтаві, тому що тут вже 30 років живуть мої рідні дядьки. Вони підтримували мене у всьому і створювали всі умови, аби я тренувався. Ніколи не забувайте своїх витоків”, – якось написав у соцмережі Хабіб.