Рекомендований час канікул для житомирських ЗЗСО — з 25 жовтня до 1 листопада

КАНІКУЛИ

13 жовтня відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій. На порядку денному розглядалось питання про функціонування закладів освіти Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації та у період організації і проведення виборчої кампанії.

Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації на території громади, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби, з метою запобігання поширення захворюваності серед населення Житомирської міської ОТГ на COVID-19, здійснення організаційних та практичних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів в період дії карантинних обмежень комісією вирішено, що департамент освіти Житомирської міської ради рекомендуватиме:

1) керівникам закладів загальної середньої освіти переглянути структуру навчального року та визначити час канікул з 25 жовтня по 1 листопада 2020 року;

2) у закладах загальної середньої освіти, в яких будуть розміщені виборчі дільниці, забезпечити тривалість освітнього процесу до 21 жовтня 2020 року включно. У період з 22 по 23 жовтня 2020 року (до 24 жовтня 2020 року – шестиденний тиждень) забезпечити освітній процес за технологіями дистанційного навчання.

3) у закладах дошкільної освіти, в яких будуть розміщені виборчі дільниці, організувати освітній процес з 22 по 26 жовтня 2020 року у дистанційній формі, без перебування дітей в закладі дошкільної освіти.

4) керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти внести необхідні зміни до графіку освітнього процесу відповідно до листа МОН № 1/9-576 від 12.10.2020 року.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: