Сергій Сухомлин вручив перші портфелики дітлахам з особливими освітніми потребами

ВЛАДА

Сьогодні 1 вересня — День знань. А це означає, що вперше за багато місяців після дистанційного навчання учні підуть до школи і зустрінуся зі своїми шкільними друзями, однокласниками та вчителями.

Особливим цьогорічне свято було й для житомирських учнів, зокрема й для діточок, які мають особливі потреби стосовно освіти. Навчаються школярки в спеціальній ЗОШ, що в місті Житомирі. Сьогодні «першачки» вже отримують поважного статусу школяра, першокласника, цього дня вони вперше сядуть за шкільні парти, аби розпочати багаторічну дорогу до знань, якою вони крокуватимуть в своєму навчальному закладі. Семеро з цих дітей є житомирянами. У житомирському спеціалізованому навчальному закладі особливих учнів адаптують, аби їм краще та комфортніше жилося в суспільстві, дають знання, спеціальну освіту, готують до самостійного життя.

Аби випускники школи в подальшому не припиняли здобувати знання, навчатися та в перспективі мали змогу працевлаштуватися, в навчальному закладі постійно розширюють напрямки виробничого спрямування.

1 вересня 2020 року спеціальний навчальний заклад відкрив двері для малечі Житомирської міської ОТГ, а вже наступного дня зустріне дітлахів з області, як того вимагає Регламент. Наразі у вісімнадцяти класах цієї школи навчається 225 школярів.

За словами фахівців закладу, варто змінювати думку та бачення суспільства до діток, які мають особливі потреби в освіті, формувати вірне бачення таких учнів. Вони ж бо потребують немало уваги, любові, тепла, підтримки як з боку старших, так і збоку інших дітей, зокрема й своїх ровесників. Такі ж учні можуть не менше за інших вміють і можуть тішити своїми здобутками, знаннями, новими можливостями, творчістю.

Привітав з початком навчального року та зі святом знань педагогів спеціальної школи голова Житомирської міської ради Сергій Сухомлин. Учні отримали від благодійників з фонду «Карітас-Житомир» та міського голови такі важливі для навчання подарунки та ще й в такий особливий день — перші портфелі з необхідним шкільним приладдям. Звісно ж, приємно й було почути дітлахам та педагогам навчального закладу світлі, добрі, щирі слова-побажання розвитку, добра, щастя та натхнення!

Сергій Сухомлин як ніхто розуміє цього року важливість Дня знань, оскільки його донька сьогодні теж йде перший раз у перший клас. Очільник міста, разом з о. Віталієм Сидоруком щиро подякували колективу навчального закладу за їх працю! Як констатував Сергій Сухомлин, 2020-ий вніс свої корективи у початок навчання, але міський голова переконаний, що освітянам, діткам, їх батьками, представникам влади вдасться з усім впоратися і з гідністю подолати всі перешкоди, які з’являтимуся на освітянському шляху.

Довідка.

Як інформує департамент освіти Житомирської міськради, у 2020-2021 навчальному році є 109 перших класів, у яких здобуватимуть знання 3294 школярі. Ця інформація стосується навчальних закладів Житомирської міської ОТГ. В закладах загальної середньої освіти формат проведення Дня знань цього року визначається індивідуально.

Міносвіти та науки нашої держави також рекомендувало, аби Першим уроком 1 вересня цьогоріч було заняття, спрямоване на те, щоб сформувати нову культуру поведінки під час навчання та перебування, зокрема й у школах та гімназіях, враховуючи ситуацію з пандемією. У зв’язку з COVID-19, тема для першого заняття звучатиме як «Культура здорового способу життя у нових обставинах».

за матеріалами Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: