Тренер «Зважених та щасливих» В’ячеслав Узелков потрапив на лікарняне ліжко

Як повідомляє replyua.net, на сторінці в Інстаграм В’ячеслава Узелкова з’явилось нове фото, на котрому він зображений на лікарняному ліжку. «Термінатор на СТО. Я трішки пішов на ремонт», — повідомив своїм підписникам відомий тренер знаменитого шоу «Зважені та щасливі».

Зазначимо, шість років тому Узелков пережив інсульт, після хвороби він почав мляво розмовляти. «Я не будував речень довгих. Але я скажу більше, що я, до цього дня працюю з логопедом. І коли я був в шоу «Україна має талант», багато хто думав, що я випив, коли я сиджу на обговоренні учасників і конкурсантів … Тоді я розумів, що мені треба все-таки ще більше займатися», — розповів спортсмен у програмі «За живе», яка йде на каналі СТБ.

Прихильники В’ячеслава відреагували на його публікацію, побажавши йому швидкого одужання та міцного здоров’я. «Скоріше одужуй!», «Здоров’я. Не хворій, ти потрібен своїй сім’ї. Удачі», «Одужуйте скоріш, здоров’я Вам!!», «Що, перегуляв?», «Будьте здорові!!!», «На довго там не застрягайте, бо ми вас любимо…», «Термінаторам теж потрібен відпочинок і перезавантаження)) Здоров’я вам, Славо!», «Славочка, дорогий, не хворій !!!! Бажаю міцного здоров’я !!!! Гарного настрою !!!!! Цілую! Обіймаю !!!», «Одужуйте, сподіваюся нічого надто серйозного», — пишуть під постом Узелкова стривожені шанувальники.