В Житомирській області невідомі систематично влаштовують танці на могилах. ВІДЕО

ВАНДАЛІЗМ

У Житомирській області селяни обурені поведінкою невідомих людей, котрі розважаються, де б ви собі думали? На могилках місцевого сільського цвинтаря. Лише впродовж останнього місяця вони десь п’ять разів пошкодили, розтрощили своїми ногами пам’ять про тих, хто покоїться на кладовищі.

Мешканці села Малинівка Житомирської області вирішили чергувати на цвинтарі — пильнують могили своїх рідних.

Пан Анатолій, наприклад, лише два місяці тому встановив пам’ятник померлому батьку, якого теж поховано на цьому сільському кладовищі. Обійшлося це йому у 14 тисяч гривень.

«Днями пішов на цвинтар покласти на батькову могилу квіти — дивлюся пам’ятник вже лежить. Навіть не знаю, куди звертатися та що робити, де шукати тих вандалів», — розповідає Анатолій, мешканець села Малинівка.

Про це йдеться в сюжеті програми «Свідок» на телеканалі НТН.

Вандали додумалися вирвати й хрести на могилках, а також розбити плити з граніту. Нині відомо, що невідомі знищили близько тридцяти надгробків. І досі вандалам нічого не за це не було — вони, як ні в чому не бувало, гуляють на волі, не відповівши за свої вчинки. До чого додумалися селяни? Їм спало на думку зробити своєрідний самосуд — самотужки відловити учасників цього ганебного, так би мовити, «шабашу». Чи вдалося селянам реалізувати задумане? Подробиці у відео.

ВІДЕО: Ютуб-канал «Свідок НТН»

за матеріалами «Свідок НТН»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: