Водоканал отримав понад 70 млн гранту на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції Житомира

ВОДОКАНАЛ

Про це інформують у КП «Житомирвоодканал» міської ради.

«Коли працюєш — твої зусилля обов’язково винагороджуються, коли тобі довіряють — з тобою співпрацюють. Завдяки співробітництву зі словенцями та за сприяння словенського уряду, ми отримали понад 70 мільйонів гранту на реконструкцію головної каналізаційної насосної станції Житомира. Від початку року ми виконували роботи з планування, підбору найбільш оптимального енергоефективного обладнання. Сьогодні ми отримали позитивний експертний звіт щодо розгляду проєктної документації за проєктом, який передбачає повне технічне переоснащення ГКНС.

Наступний етап — підготовка проєкту організації будівельно-монтажних робіт. Плануємо на Новий рік зробити подарунок собі та містянам — розпочати встановлення нового обладнання на об’єкті, без якого життєдіяльність міста неможлива, адже саме сюди «стікаються» усі промислові та побутові стоки з усього Житомира, які звідси транспортуються на каналізаційні очисні споруди», — йдеться в повідомленні.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: