У Булдичеві облаштували нову огорожу на кладовищі

Свого часу, ще кілька століть тому, про село, його жителів, сільські звичаї та традиції в Україні починали говорити лише тоді, коли мали інформацію щодо двох аспектів: чи є у селі церква і яке у селі кладовище.

 

Сьогодні, коли над нашими селами пронеслися буревії революцій, воєн, всіляких інших суспільних катаклізмів, церква у селі залишається важливим соціальним, а часто й культурно-духовним об’єктом. А от кладовище й досі прийнято вважати таким собі обличчям села. І порядок на кладовищі, увага до благоустрою останнього пристанища сільських жителів є категоричною характеристикою для місцевої громади. Найпершим критерієм порядку на кладовищі зазвичай вважається стан його огорожі, а вже потім йдеться про сміття, забур’яненість чи необхідність зрізання завеликих і старих дерев.

Усі ці питання так чи інакше виринули на сільському цвинтарі у Булдичеві, де питання про огорожу стояло давно, а до його вирішення взялися лише зараз. Слід зауважити, що голова Камінського старостинського округу Л. Гринчук досить активно і системно взялася за наведення порядку із огорожею на кладовищі у селі Булдичів. Окрім коштів, виділених із селищного бюджету, на ремонт і благоустрій кладовища місцеві жителі зібрали майже 15 тисяч гривень. Допомагали технікою, транспортом під час підготовки та виконання робіт з благоустрою кладовища і місцеві підприємці: ПП «Світанкова зоря», ПП «МЕТАГРО», ТОВ «Камінське АГРО».

Відео дня

Любов Гринчук зауважила, що для безпосередніх робіт зі встановлення нової огорожі  на кладовищі  долучилися восьмеро місцевих жителів. У підсумку виконана значна частина робіт. Але головне – люди побачили, яким чином можна і треба турбуватися про благоустрій у селі і досягати певних зрушень у його покращенні. Важливо продовжувати роботу із встановлення огорожі навколо кладовища, для чого потрібна солідарна участь як місцевої влади, так і жителів села.

Віктор Єрофєєв

Джерело

Новости Украины | Последние новости Украины