У Львові відновили рух автобусів №2А та №45

Фото ілюстративне, з сайту Львівської міськради

Із 1 вересня Львовом знову курсують автобуси №2А та №45. Обіцяють також збільшити кількість транспорту на низці інших маршрутів.

За словами директора ЛК АТП № 1 Ореста Хамули, на маршруті 2А курсуватимуть п’ять автобусів, а на маршруті № 45 — вісім. Окрім цього, планують збільшити кількість рухомого складу на автобусних маршрутах  № 1А, 3А, 6А, 9, 19.

Загалом по місту обіцяють запустити 251 автобус від комунального АТП №1. «Сім маршрутів — №3А, 9, 16, 18, 40, 46, 47А, продовжать графік руху до 35 хвилин у вечірній час», —  додав Орест Хамула.

Раніше у Львові обіцяли збільшити кількість громадського транспорту на маршрутах із 1 вересня, у середньому на 100 одиниць. Такі зміни пов’язані з початком навчального процесу у школах та зростанням пасажиропотоку. Учні шкіл мають право користуватися громадським транспортом (автобусами, трамваями та тролейбусами) безкоштовно у період навчання, а студенти оплачують половину вартості проїзду в електротранспорті.

Разом із тим, у громадському транспорті діють карантинні обмеження: пасажири можуть зайняти лише сидячі місця у салоні, за умови одягненої медичної маски. Також слід дотримуватися дистанції, як у салонах громадського транспорту, так і під час його очікування на зупинках.

Читайте також: Власника автошроту у Красові засудили до позбавлення волі, — ФОТО

За матеріалами Львівської міськради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: