За минулий тиждень поліцейські Житомирщини розшукували 16 дітей

ПОЛІЦІЯ

Нині 15 неповнолітніх знайдені, а місцезнаходження 14-річної жительки м. Овруча поліцейські встановлюють. У більшості випадків до поліції звертались батьки та опікуни підлітків, які вже не вперше полишають домівку.

Зниклих вдавалось знайти упродовж кількох годин після звернення. А причинами мандрів виявлялись непорозуміння з рідними або прагнення свободи та незалежності від дорослих. Так, тільки за добу 8 жовтня поліцейські розшукували 5 дітей.

На вихідних примусив похвилюватися за себе 13-річний житель Новоград-Волинського району. 11 жовтня близько 16-ї години до поліції звернулась мама хлопця та розповіла, що під час збирання грибів загубився її син. Самостійно розшукати вона його не змогла. По тривозі були підняті працівники місцевої поліції, направлений кінолог з розшуковим собакою. Також до пошуків долучились місцеві жителі та лісники. На щастя, через деякий час хлопець знайшовся – виявилось, що він перетнув лісовий масив та поле і вийшов з іншого боку до сусіднього села. Там його побачили місцеві жителі та підвезли автомобілем додому. За загальними оцінками, хлопець пішки подолав близько 15 км.

Нині поліцейські встановлюють місце знаходження 14-річної жительки м. Овруча, яка увечері 9 жовтня пішла гуляти та не повернулася. Юнка вже не вперше йде з дому. За наявною інформацією, дівчина може знаходитися в м. Києві, відтак поліцейські перевіряють отримані відомості.

Тож поліцейські закликають дорослих приділяти більше уваги дітям, вибудовувати довірливі стосунки та завжди підтримувати зв’язок.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: