Збут психологом наркотиків на території виправної колонії – ТУ ДБР у Хмельницькому

ТУ ДБР у Хмельницькому повідомило про підозру лейтенанту внутрішньої служби, психологу «Літинської виправної колонії», який планував збути наркотичні речовини на території установи.

Встановлено, що офіцер проніс на територію колонії три згортки з наркотичними засобами, серед яких були метадон, амфетамін та канабіс. Проте, заборонені речовини були виявлені під час особистого огляду.

5 квітня 2021 року його було затримано. Того ж дня працівнику колонії повідомлено про підозру.

Таким чином, психолог виправної колонії підозрюється у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту у місцях позбавлення волі наркотичного засобу (ч. 2 ст. 307 КК України).

Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Хмельницький міськрайонний суд вже обрав запобіжний захід підозрюваному у вигляді цілодобового домашнього арешту, а також відсторонив його від займаної посади.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Вінницька обласна прокуратура, оперативний супровід – УСР у Вінницькій області ДСР НПУ та оперативний відділ «Літинської виправної колонії».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: