09 липня — День пам’яті Героя Михайла Косинського

Мамо, не плач. Я повернусь весною.

У шибку пташинкою вдарюсь твою.

Прийду на світанні в садок із росою,

А, може, дощем на поріг упаду…

(Оксана Максимишин-Корабель)

Народився Михайло 23 листопада 1992 року у м. Житомирі. У 2000 році переступив поріг до 1 класу Житомирської ЗОШ №27, в якій у 2010 році закінчив 11 класів. З 2010 по 2014 роки навчався у філії Одеського національного університету де після закінчення отримав диплом за спеціальністю «Юриспруденція».

Про це повідомляє пресслужба Житомирської ради.

Неодноразово протягом 2016-2018 років безпосередньо брав участь в антитерористичний операції на території Донецької та Луганської областей у складі 128 ОГШБр.

У вересні 2018 року звільнився з війської служби у зв’язку із закінченням контракту. Пізніше, того ж року, уклав контракт зі Збройними Силами України, де проходив службу на посаді стрільця групи охорони та патрульно-постової служби роти Військової служби правопорядку в Житомирському зональному відділі Військової служби правопорядку.

З січня по квітень 2019 року проходив курси Фахової підготовки рядового складу базового рівня в 25-му навчальному центрі Військової служби правопорядку (м. Львів), де зарекомендував себе як старанний та ініціативний військовослужбовець.

У 2019 році планував вступити до Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, для подальшого отримання звання офіцера.

Загинув 09.07.2019 року при виконанні службових обов’язків. Косинський Михайло Ігорович похований у Житомирі на Смолянському військовому кладовищі.

Залишились батьки та молодший брат.

Герої не вмирають!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: