17-річна кропивничанка стала чемпіонкою України з легкої атлетики, встановивши особистий рекорд

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Золотий п’єдестал Анни Карандукової у Києві (ліворуч), чемпіонка з тренерами (праворуч). Фото: Facebook ФЛАУ й Тетяни Маленюк

17-річна легкоатлетка з Кропивницького Анна Карандукова виграла золото чемпіонату України у приміщенні серед юніорів, встановивши особистий рекорд. Вона пробігла 60-метрівку за 7,53 секунди.

Змагання, учасниками яких стали 406 спортсменів з 22 регіонів та міста Київ, відбулися 17-18 лютого у Києві. Кіровоградщину представляли дев'ятеро юніорок та троє юніорів. Змагалися у 15 легкоатлетичних дисциплінах. Результати опублікували на офіційному сайті федерації легкої атлетики України.

Чемпіонство Анни Карандукової

Кропивничанка виборола першість на 60-метрівці з-поміж 33 спортсменок. У фінальному забігу брали участь восьмеро атлеток.

За інформацією доцентки кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, де навчається спортсменка, Тетяни Маленюк, підопічна Олександра та Олени Тесленків виборола чемпіонство, встановивши особистий рекорд.

Другою, на 60-метрівці стала Єлизавета Шваб з Житомирщини. Вона програла чемпіонці сім сотих секунди. Бронза — в Юлії Клим’юк з Івано-Франківської області, результат якої — 7,63 секунди.

Віцечемпіонство Вікторії Бондаренко

Другу медаль для команди Кіровоградщини — срібну — виграла 17-річна Вікторія Бондаренко з Олександрівки Кропивницького району. Вона показала другий результат з-поміж 14 спортсменок на дистанції 2000 метрів з перешкодами — сім хвилин 28,82 секунди.

Чемпіонкою України на цій дистанції стала Альона Скакун з Київщини. Її результат — сім хвилин 26,23 секунди. Бронза — у представниці Хмельницької області Тіани Ліпінської, яка пробігла дистанцію за сім хвилин 35,84 секунди.