170 випускників Житомирського військового інституту отримали звання лейтенантів

Випускники Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова поповнили лави Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

25 липня у Шодуарівському парку відбулася урочиста 140-ва церемонія випуску молодих офіцерів Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Молоді лейтенанти будуть в подальшому проходи офіцерську службу в різних видах, окремих родах та силах Збройних Сил України, в тому числі і Десантно-штурмових військах за відповідними спеціальностями.

Привітали молодих офіцерів заступник Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Юлій Гере, керівники структурних підрозділів Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, командувач Сухопутні війська ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський, керівники обласної та місцевої влади.

Серед випускників — учасники бойових дій, які у 2014-2015 роках в складі українського десанту захищали територіальну цілісність та незалежність України в боях з російсько-окупаційними військами.

– Ми вступили до навчального закладу у 2015 році, коли на Донбасі йшли активні бойові дії. Саме Десантно-штурмові війська завжди були попереду, там де найважче та більш гаряче. Ми пишаємося тим, що в подальшому будемо проходити службу в цьому славетному окремому роді військ, – відзначили новоспечені офіцери ДШВ.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: