18 бурштиноносних ділянок на Житомирщині вже найближчим часом можуть виставити на аукціон

ВЛАДА

Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на своїй Фейсбук-сторінці.

Очільник області оприлюднив гарну новину для підприємців, які готові займатися легальним видобутком буршитну на Житомирщині! Сьогодні в Києві він мав продуктивну зустріч з головою Державної служби геології та надр України Романом Опімахом. Зміни, що відбулися протягом минулого року в сфері надрокористування, здійснили справжню революцію, що повністю легалізує видобуток корисних копалин у всіх регіонах України, в тому числі на Житомирщині.

Перші 18 бурштиноносних ділянок на території області вже додано до Інвестиційного атласу. Вони можуть бути виставлені на аукціон найближчим часом. Тож зараз є час за допомогою електронного сервісу Держгеонадр роздивитися запропоновані ділянки та обрати для себе найкращу, щоб позмагатися за неї на відкритому аукціоні.

«Не буду загадувати, але досвід останніх аукціонів на аналогічні ділянки в інших областях свідчить про те, що вартість 1 гектару може сягати 1 мільйона гривень. Таким чином легалізація видобутку бурштину, а зараз йдеться про майже 180 гектар, може принести до бюджетів різних рівнів до 180 мільйонів гривень. І це не враховуючи ще створення офіційних робочих місць та сплату податків. Тож чекаємо на інвесторів!

Від себе особисто хочу додати, легальний бізнес з видобутку бурштину у Житомирській області може розраховувати на всебічну підтримку з боку обласної влади. Ми визначили розвиток видобувної галузі стратегічним пріоритетом для області. І це не просто слова.

Свого часу його нелегальний видобуток став синонімом корупції для держави та справжньою бідою для Полісся. Внаслідок незаконного видобування бурштину майже 480 га лісу було знищено.

Всього за рік ми подолати цю «пошесть». З цього року видобуток бурштину на Житомирщині стане повністю законним. А це значить – відповідність всім екологічним нормам, і звичайно, сплата податків», — зазначив Бунечко.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: