200 авторських робіт людей із інвалідністю показали у Житомирі. ВІДЕО

Дві сотні виробів ручної роботи на різну тематику презентували люди із інвалідністю у виставковій залі Житомирського обласного фонду реабілітації інвалідів. За словами співорганізаторки Олени Білецької, це – авторські сувенірні хенд-мейди із ниток, бісеру, природного матеріалу, декупажні вироби та малюнки.

З-поміж експонатів виставки – декупажні роботи житомирянки Оксани Чмир. Жінка має інвалідність із дитинства. Через стан здоров’я на презентацію експозиції не прийшла. У день її відкриття працювала над своїм черговим хенд-мейдом. І це була картина із пазлів, передає suspilne.media.

Її мама Наталія розповіла, що донька зайнята творчістю цілий день. «Їй це подобається. Вона любить кінцевий результат. Творить декупажні вироби, виготовляє сувенірні свічки, пише картини», — сказала Наталія Чмир.

Власні роботи представила і житомирянка Аліна Івченко. Замість неї на виставку прийшла мама Ганна. За словами жінки, вони спільно із донькою підготували етновироби – ляльки-мотанки, жіночі прикраси та сувенірний мініодяг.

«Ми працюємо над нашими авторськими роботами удвох. Беремо для своїх рукотворів різну сировину. Ляльки- мотанки, скажімо, виготовляємо із звичайних панчіх».

А от Наталія Ціпліцька свої авторські вироби хейд-мейду презентувала особисто. «Я вишиваю хрестиком. Люблю плести. У мене є багато незавершених робіт. Було натхнення, тож, і почала творити. Думаю, мої роботи та роботи моїх колег надихатимуть інших – таких самих людей із інвалідністю, як я. А натхнення у таких випадках дуже потрібне, щоб інколи не впадати у відчай», — сказала Наталія Ціпліцька.

Олена Білецька: «Ми організовуємо не тільки виставки, а й майстер- класи для всіх охочих. Навчаємо людей із інвалідністю щось робити власноруч. Щоб людина мала заняття у житті, щоб раділа від того, що щось уміє».

Автор сюжету: Леонід Харшан

Камера: Олександр Данилюк.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: