244 за: Уряд підтримав проєкт закону, який стосується безпеки та якості донорської крові

ВЛАДА

Про це інформує комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Варто зауважити, що за підтримку проєкту Закону №3648 проголосувало 244 народних обранці. Саме же проєкт Закону №3648 націлений забезпечити вищу якість та збільшити безпеку крові, яку здають донори.

Як констатують фахівці, в нашій державі, на жавль, доволі високий ризик і показник заражень інфекціями саме від донорської крові.

Проєкт має на меті змінити цю ситуацію на краще. Для цього в ньому пропонується, аби донор, котрий замовчує і надає неправдиву інформацію, про стан свого самопочуття, замовчує її, приховує якісь проблеми зі здоров’ям, ніс адміністративну відповідальність за скоєне.

Читайте також: У Житомирі з порушенням закупили обладнання, яке перевіряє проби на коронавірус?

У проєкті пропонується, що таку особу варто оштрафувати від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів.

Як розповідає нардеп Максим Перебийніс, системно, впродовж двадцяти років, законодавство в галузі крові не зазнало змін! За словами чиновника, закони в цій галузі, чесно кажучи, застаралі, помітно відстають від сучасних реалій.

Констатував народний обранець і те, що в галузі крові є численні прогалини. Зокрема, через це критично знизилися обсяги заготівлі крові, зданої донормами. На тисячу українців, приміром, припадає десь одинадцять донацій. Нормальним же показником є тридцять три донації на тисячу осіб.

За словамичленів комісії з питань здоров’я нації, розроблений документ покликаний вирішити дуже багато проблем у галузі крові. Проєкт Закону №3648 регулюватиме діяльність служб крові, удосконалити саму систему донорства крові та її здачі. До того ж, в межах майбутнього закону планують створити в Україні національний реєстр донорів крові та багато іншого.Ухвалення документру підтримують і медичні працівники, і заклади охорони здоров’я.

Чиновник висловлює сподівання, що тільки-но прийнятий закон невдовзі ефективно запрацює! А вже з часом, очевидно ж після прийняття документу, будемо бачити, як же змінюватиметься галузь крові!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: