30 липня: що сьогодні за свято та хто відзначає іменини

Фото умовне / reddit.com

У четвер, 30 липня, у світі відзначають День дружби та День боротьби із торгівлею людьми. Цього дня також святкують іменини власники низки імен. Кореспондентка 032.ua пропонує дізнатися детальніше про відповідні свята та кого сьогодні вітати з Днем Ангела.

Міжнародний день дружби

Друзі у житті людини відіграють важливу роль. Сьогодні ж святкують Міжнародний день дружби. Генеральна Асамбла ООН проголосила про це свято у квітні 2011 року. Отож, це вже 9 рік поспіль його відзначають у світі. З нагоди цього дня пропонують згадувати про те, що пов’язує людей незалежно від раси, релігії, статі та кордонів та прагнути до міцної дружби.

 Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Щороку 30 липня у світі відзначають День боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства, яка порушує прав людини. Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов’язані із викраденням людей. Багато постраждалих українців перебували у трудовій експлуатації, або були втягнені у злочинну діяльність. 

Минулого року у цей день у Львові провели акцію на Головному залізничному вокзалі, щоб привернути увагу до проблеми торгівлі людьми. Редакція 032.ua повідомляла про це, читайте детальніше за посиланням. 

День Ангела 30 липня

Цього дня іменини святкують чоловіки, які є власниками імен Євфрасій, Ірінарх, Лазар, Леонід, Сперат і Петро. День Ангела також у жінок з іменами Вероніка, Маргарита, Марина, Сперат, Людмила, Петро, Улита. Пропонуємо тематичні листівки, якими можна привітати людей зі святом: 

Зазначимо, у серпні власники низки імен святкуватимуть іменини. Кореспондентка 032.ua пропонує дізнатися, коли саме та людей з якими іменами варто вітати із Днем Ангела в останньому місяці літа. 

Читайте також: Куди можуть полетіти українці за кордон: перелік країн та вимоги

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: