52-га сесія Школи місцевого самоврядування пройде у форматі онлайн

ШКОЛА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження цьогорічну освітню програму «Школа місцевого самоврядування» проведуть в онлайн-режимі. Слухачі візьмуть участь у 10 навчальних модулях. Для участі у Програмі слід заповнити анкету ТУТ.

Про це повідомляють у пресслужбі Житомирської міської ради.

Учасників реєструють в телеграмі, куди приходитимуть повідомлення про початок відеоуроків та корисні лінки для закріплення теми.

«Заняття відбуватимуться 1-2 рази на тиждень, наразі ми узгоджуємо час. А після усіх відеоуроків проведемо вікторину в програмі, яка нараховує бали за правильну відповідь. Достойні отримають сувеніри», — каже начальниця управління у справах молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Анкети приймаються до 1 листопада (включно). Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся в управління у справах сім’ї, молоді та спорту (майдан Корольова, 4/2, І поверх, каб. 108). Довідки за телефоном: 420125, 098-918-93-16, 073-321-25-48 (Юлія).

Освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування», яка діє в Житомирі з 2001 року, спрямована на ознайомлення та інформування молоді міста про діяльність органів місцевого самоврядування, на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, надання можливості реалізації талановитій молоді. Організатор — управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: