70 тисяч моральної шкоди та 5 років тюрми: кременчужанина засудили за побиття

Суддя Автозаводсського суду Кременчука виніс вирок стосовно молодика, що побив іншого два роки тому — 12 серпня 2018 року.

Молодика засудили до 5 років позбавлення волі. Він має сплатити потерпілому 70 тисяч гривень.

Інцидент стався неподалік гриль-бару «Барбарис» приблизно о 3 годині.

Там засуджений перестрів іншого кременужанина, що виходив із закладу. Під час словесної перепалки засуджений вдарив потерпілого кулаком в обличчя.

Той впав на покриття алеї та вдарився об нього потилицею. Чоловік отримав такі ушкодження: перелом скроневої кістки, епідуральний крововилив на рівні правої скроневої долі головного мозку, забій головного мозку.

А від падіння в чоловіка поламалася потилична кістка, стався субдуральний крововилив в лівій лобній долі головного мозку.

Із покащань свідків зрозуміло лише, що п’яні чоловіки не розібралися у ситуації типу «хто кого образив». Охорона вивела їх за межі закладу. Там засуджений вдарив потерпілого в обличчя.

Лікарі «швидкої» ж переконували, що крові  не бачили й чоловік був у нормі.

Був проведений слідчий експеримент. Слова підсудного, щодо того, що він діяв з метою захисту жінки, були повністю спростовані.

Потерпілий повідомив, що частково втратив зір через травми, довго лікувався та вимагав суворого покарання кривднику.

Суд виніс вирок 20 липня 2020 року.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: