А якщо не Кирилівка? Які місця на Азові варто відвідати полтавцям

Полтавщину продовжує підсмажувати липнева спека. Тому тема відпочинку на морі стає іще більш актуальною. Втомлені палючим сонцем та адаптивним карантином люди шукають місця для комфортного та приємного відпочинку не за усі гроші світу. І ми готові вам підказати такі варіанти. Минулого тижня наш кореспондент побував у кількох курортних містечках на Азові. Зокрема проїхався Арабатською стрілкою і готовий поділитися із читачами 0532.ua.

Як правило, коли заходить мова про відпочинок на Азовському морі, більшість асоціює його виключно із Кирилівкою. Можливо, тому що туди іще в радянські часи возили своїх працівників великі підприємства. До речі, там і досі є щонайменше один пансіонат із назвою «Полтава». Але – не Кирилівкою єдиною.

Є на Азові менш розкручені, але не менш комфортні Генічеськ та Приморськ. Але на відміну від Кирилівки, у цих місцях немає величезного натовпу відпочивальників та вщент забитих пляжів.

За Геніческом розпочинається Арабатська стрілка, на якій розташовані кілька курортних селищ – Генічеська Гірка, Щасливцеве, Стрілкове. А за ними розпочинається «дикий край», де можна відпочити не на базі чи у санаторії, а у власному наметі. Чи просто припаркувати авто неподалік моря і піти купатися на одному із численних пляжів.

Море тут традиційно для Азова мілке і дуже тепле. За піщаними косами температура води +23+24, біля баз відпочинку, на мілині, взагалі доходить до +27+28. Просто ідеально для відпочинку із дітьми. Враховуючи, що мілини можуть тягнутися на кілька сотень метрів, можна не хвилюватися, що дитина потрапить на глибину. Хоча, звичайно, стежити за її безпекою однак потрібно.

Доїхати на Арабатську стрілку можна автомобілем, із одним із численних перевізників або потягом. «Укрзалізниця» якраз запускає додатковий потяг із Хмельницького на Генічськ.

Ціни на проживання у санаторіях чи на базах відпочинку розраховані на людей різного статку. Наприклад, на базі «Морський бриз» у Генічеській Гірці можна зняти досить бюджетні житло від 130-150 гривень з людини за добу. Тут-таки є більш комфортні та зручні номери від 300 гривень. Більше про ціни та послуги бази — на сайті «Морського бризу». Контактний номер телефону — 050-153-36-26.

А якщо ви шукаєте щось супердороге та ексклюзивне, можете зняти ВІП-апартаменти за 2000 гривень на добу – із євроремонтом, басейном, плазмовим телевізором та іншими. Баз у Генгорці та інших селищах вистачає.

Залежно від обраного варіанту можна або самостійно готувати собі їжу, або харчуватися у місцевих кафе. У тому ж «Морському бризі» комплексний обід коштуватиме вам 250 гривень.

Звісно, можна ходити і купувати продукти на місцевих ринках. Тут також традиційно продають звичні для туристів вино, креветок та бичків. І варену кукурудзу по 30 гривень за штучку – куди ж без неї?

Варто відзначити, що цьогорічний курортний сезон тільки розпочинається. Тому атракціони, кафе та ресторани іще майже порожні. Проте, тим не менше, ви можете повезти дітей до аквапарку або дельфінарію чи відвідати із ними Сафарі парк із екзотичними тваринами.

А от людей старшого віку зацікавлять місцеві лимани із лікувальними грязями. Сюди щороку приїздять сотні людей, які лікують хвороби суглобів та опорно-рухового апарату.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про відпочинок у Одесі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины