Аль-Айн виграв Лігу чемпіонів Азії, розгромивши у фіналі Йокогаму Марінос

Аль-Айн — Йокогама Маринос. Фото — Getty Images

Аль-Айн з ОАЕ з великим рахунком обіграв японську Йокогаму Марінос у фіналі Ліги чемпіонів Азіатської футбольної конфедерації – 5:1.

Клуб з Еміратів, який до літа 2023 року тренував нинішній наставник збірної України Сергій Ребров, вчетверте в історії дійшов до фіналу головного клубного турніру свого континенту. Цей трофей підкорився йому вдруге.

Аль-Айн, який тренує легендарний аргентинець Ернан Креспо, був сильнішим за суперника і в рівних складах, а з чисельною перевагою – і поготів.

До перерви підопічні Харрі Кьюелла намагалися не поступатися супернику, і навіть відіграли один із двох пропущених голів. Ключовий момент стався перед самою перервою, коли пряму червону картку отримав голкіпер Вільям Попп.

Команда Креспо дотиснула суперника в середині другого тайму – дубль зробив Суф’ян Рахімі. Вже компенсований час Коджо Лаба двічі розписався у воротах Йокогами, довівши рахунок до непристойного.

Аль-Айн здобув другу перемогу у турнірі. Перший успіх прийшов до цього клубу у 2003 році. Нагадаємо, під час нинішнього турніру команда з Еміратів вибила по пенальті саудівський Аль-Наср із Кріштіану Роналду у складі.