Аль-Хіляль розгромив Аль-Іттіхад і виграв Суперкубок Саудівської Аравії

Аль-Хиляль. Фото — Getty Images

Аль-Хіляль з великим рахунком обіграв Аль-Іттіхад у фінальному матчі за Суперкубок Саудівської Аравії – 4:1.

Лідер чемпіонату повів у рахунку вже на п’ятій хвилині – відзначився бразилець Малком. Суперник відігрався в середині тайму: Абдерразак Хамдалла не реалізував пенальті, але відразу виправився, опинившись першим на добиванні.

Команда Жорже Жезуша знову вийшла вперед перед перервою завдяки влучному удару Салема Аль-Давсарі. Інтрига у матчі жила до останніх хвилин, коли ті ж Малком та Аль-Давсарі остаточно закрили рахунок, довівши справу до розгрому.

У складі Аль-Хіляля володарями трофею стали такі відомі за виступами в Європі гравці як воротар Яссін Буну, захисники Каліду Кулібалі та Ренан Лоді, півзахисники Рубен Невеш та Сєргєй Мілінкович-Савич. Команда впоралася навіть без свого найкращого бомбардира Александара Мітровича.

Нагадаємо, у півфіналі Суперкубку підопічні Жорже Жезуша обіграли Аль-Наср (2:1), у складі якого вилучення заробив Кріштіану Роналду. Цікаво, що й у тому матчі за Аль-Хіляль забивали Малком та Аль-Давсарі.

Незабаром гравці Аль-Хіляля зможуть покласти у Суперкубок золоті медалі чемпіонату. За сім турів до кінця команда Жезуша на 12 очок випереджає Аль-Наср. Аль-Іттіхад йде четвертим.