Андрій Райкович.: Якщо ефективно об’єднати зусилля — виграє кожна територія і вся Україна

Про важливість поєднання пріоритетів центральної влади з пріоритетами територій сьогодні, 30 червня, під час брифінгу зазначив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Минулої п’ятниці в Києві шість міських голів презентували створення нової політичної сили — партії “Пропозиція”. У цій команді є і Андрій Райкович. Саме тому сьогодні, під час спілкування з журналістами, очільник міста висловив бачення стосовно свого кроку і подальших дій в становленні політичної сили в контексті міста.

Це не партія мерів, не партія одного лідера. Політсила створена шістьма самодостатніми особистостями, які чудово розуміють проблеми свого краю і відстоюватимуть інтереси громад на місцях. Ми готові до активної діяльності, щоб і в центрі, а головне на місцях, в громадах вона стала відомою і вагомою, — наголосив Андрій Райкович. — Хочу наголосити, що ми не опозиція! Наша головна мета — це пошук, запрошення до взаємодії, до управління територіями професійних, компетентних, досвідчених, енергійних людей.

Андрій Райкович наголосив, в команду шукають людей з чистим, професійним бажанням служити громаді, розвивати місто чи територію, де живуть. Адже в своїх програмних документах будуть відстоювати зміцнення ролі місцевого самоврядування як фундаментальної гілки влади.

В жодному разі ми не будемо протистояти центральній владі. Навпаки- тільки співпраця, тільки діалог, тільки взаєморозуміння, — акцентував міський голова. — Ми не замахнулися на необмежену владу. Ні! Держава- понад усе! Я по життю державник, я звик будувати, а не рушити. Місцеве самоврядування — це щоденна рутинна робота: дороги, теплі школи і садочки, світлі вулиці, комфортний транспорт, якісна медицина — безпека містян. І десятки інших важливих для людей питань. Якщо ми зуміємо конструктивно поєднати центральні пріоритети з пріоритетами територій, якщо ефективно об’єднати зусилля — виграє і Мала Виска, і Кропивницький, і Чернівці, і вся Україна.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: