Англійський режисер зніматиме у Львові фільм про Андрея Шептицького

У Львові зніматимуть міжнародний фільм про Андрея Шептицького.

У львівській мерії відбулася зустріч з англійським режисером та сценаристом Рупертом Уенрайтом щодо можливості зйомок у Львові художнього фільму про Андрея Шептицького. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. 

Під час зустрічі автори ідеї створення такого фільму обговорити можливість співпраці з мерією Львова з точки зору знімального процесу в місті. Зараз ведуться перемовини щодо залучення до фільму відомих американських акторів, чекають пропозиції від кастинг-директорів. Фільм буде зніматись англійською, адже має на меті виходити на екрани всього світу.

Англійський режисер та сценарист Руперт Уенрайт зніматиме фільм про Андрея Шептицького, Фото: ЛМР

«Я вперше приїхав до Львова і вражений красою цього міста. Наша місія, мета тут — зробити так, щоб Шептицький був більш відомим у світі. Мені розповіли його історію і я не міг повірити в це! Довго вивчав, досліджував його біографію і зрозумів, що хочу зняти фільм про цього неймовірного чоловіка. Львів як ніяке інше місто підходить для цієї історії», — розповів Руперт Уенрайт.

Мова йде про трилер часів Другої світової війни на основі реальних подій та історій героїв.

«Коли нацисти вторглися на окуповані СРСР українські землі в 1941 році, харизматичний архієпископ Української греко-католицької церкви, митрополит Андрей Шептицький, створює підземну залізницю, щоб врятувати єврейських дітей від Голокосту, поки бореться за збереження своєї Церкви та країни», — зазначається в описі до фільму «Між двох зол».

Читайте також: У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, — ФОТО

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: