Антитерористичні навчання у Вінниці: задіяли авіацію

У Вінниці відбулися антитерористичні навчання, організовані Антитерористичним центром обласного управління Служби безпеки України. У заходах були задіяні близько 1000 чоловік особового складу та 100 одиниць спецтехніки, включаючи вертольоти, повідомив прес-центр МВС в понеділок, 17 травня.

Згідно з легендою навчань, в місто прибула група терористів для здійснення диверсій на об’єктах підвищеної небезпеки.

Підрозділи по боротьбі з тероризмом відпрацювали комплекс спільних дій, спрямованих на виявлення та блокування терористів, звільнення заручників і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій.

Навчання були спрямовані на підвищення рівня міжвідомчої взаємодії та готовності до протидії диверсійних і терористичних загроз.

Антитерористичний центр проаналізував всі етапи операції і дав рекомендації її учасникам для підвищення ефективності.

У навчаннях були задіяні підрозділи СБУ, Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Військової служби правопорядку Збройних сил України, а також місцеві органи влади та самоврядування.

Джерело

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: