Аварія на магістралі: коли житомирянам у деяких будинках очікувати подачу тепла?

Через аварію на магістралі 16 січня в Житомирі ряд будинків залишився без тепла – у «Житомиртеплокомуненерго» розповіли про причини аварії і сказали, коли зможуть відновити теплопостачання.

Директор КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин сказав, що аварія сталася вночі – тоді ж від теплопостачання одразу відключили 29 будинків.

«Вночі у зв’язку з різким пониженням температури ми переходили на наступний режим роботи – пішло температурне розширення і не витримала стара засувка, – каже Дмитро Рогожин. – Вона просто лопнула навпіл. Це сталося на магістралі Князів Острозьких – це одна із центральних магістралей від одинадцятої районної котельні. Вночі було моментально відключено 29 будинків на ділянці цієї котельні, о п’ятій ранку злили будинки, котрі потрапляють під потенційне розмороження, відкачали гарячий теплоносій з камери і після цього о 7 ранку почалися ремонтні роботи.

На даний час вставляється вставка, бо при таких температурах замінити засувку такого діаметру і в такій камері – це мінімум дві доби. Тому ми зараз робимо ремонтну ставку, а вже коли буде поліпшення погодних умов, ми мінятимемо стару засувку на нову».

Дмитро Рогожин сказав, що після завершення ремонтних робіт близько 12 години дня, вони беруть дві години на заповнення мереж і десь до 17.00-18.00 в квартирах повинно бути тепло.

«Вставка зараз вже стоїть. Розумієте, в такій ситуації неможливо передбачити, як саме все буде проходити. Різко падає наколишня температура і труба починає «уходити». Тоді вже дуже терміново треба зафіксувати трубу і попасти цією вставкою, бо тиск же великий, це ж магістраль.

Треба попасти і обварити трубу, щоб вона далі не «уходила». Цей момент був зроблений. Зараз обварюються два основних шва на вставній котушці. Я думаю, що до 12 години ми почнемо заповнювати тепломережу. Котельню ми запустили, всі інші будинки пішли під циркуляцію, бо треба ж було підключити величезну мережу – відключення, заключення, рециркуляція. Всі ці роботи вже зроблені, на даний час котельня працює в штатному режимі.

А ми закінчуємо ці будинки і потім виходимо і починаємо від зворотної тепломережі подавати живлення. Це не можна робити з великою температурою, тому що відключен будинки встигли охолонути. В таких умовах може статися порив. Наші фахівці, фахівці КВРЖЕПів і ОСББ також у курсі, як це робиться. Ми разом все це запустимо і відзвітуємо на своєму сайті, коли все запрацює».

Зазначимо, що через аварію теплопостачання відключили на наступних вулицях:

  • І.Мазепи 139,141.
  • Домбровського 86.
  • К.Острозьких 131,98,118,112,99,110,104,83,83а,93,93а,101,101а,97,95,95а,73,79.
  • Монтана 4,6,14,16.
  • пр.Плотницького 8.
  • Грушевського 71,75,50/81.
  • Київська 53,55,57.

Додамо, що до мас-медіа також зверталися жителі будинку №3 по вулиці Отаманів Соколовських, які повідомили про відсутність у них тепла. Суспільному Дмитро Рогожин підтвердив, що на Отаманів Соколовських через аварію будинки теж довелося відключити від теплоподачі.

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: