Батьківська рада Краматорська почала свою роботу

Кропіткий процес створення громадського об’єднання пройшов багато етапів і, нарешті, 14 липня було зроблено перші кроки у його роботі: на установчих зборах обрано голову та заступників, секретаріат та голів майбутніх комітетів Батьківської ради.

Мета створення Батьківської ради – це сприяння забезпеченню умов для якісної дошкільної та шкільної освіти з урахуванням особливостей кожної дитини. Із вітальним словом до установчих зборів також звернувся міський голова.

«Упевнений, Батьківська рада міста Краматорська стане тим самим зв’язком між органами місцевого самоврядування з батьківською громадськістю, установами дошкільної і загальної середньої освіти для прийняття ефективних управлінських рішень, помічником у визначенні пріоритетних напрямків і реалізації міської політики в області освіти», — зазначив Андрій Панков.

Міський голова запевнив батьків, що виконавчий комітет Краматороської міської ради сподівається на виключно партнерські відносини у питаннях вирішення проблем освіти, реалізації нових проектів, які підуть на користь садків і шкіл. Думка батьківської спільноти завжди буде враховуватися при прийнятті важливих рішень.

Рішенням членів батьківської ради було обрано голову – ним став Олександр Іванов, член громадської ради Краматорська та представник батьків ЗОШ № 24.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: