Бебі-боксів на Сумщині вистачить до середини вересня

Дефіциту бебі-боксів на Сумщині немає. Про це розповіла заступниця директора департаменту соціального захисту населення області Людмила Мусіяка в інтерв’ю Українському радіо в Сумах, пише Суспільне.

На початок тижня мали запас: 1355 «пакунків малюка». За останні три місяці найбільшу кількість видали в червні — 529, в травні – 481, у квітні – 458. За липень інформації поки немає, сказала вона.

“Нам вистачає десь до середини вересня: залежно від пологового будинку чи пологового відділення. У когось їх, наприклад, і до жовтня вистачить, а в обласному перинатальному центрі — до середини вересня”, — говорить посадовиця.

За її словами, бебі-бокси планують замовляти. Також вона додала, що дефіцит «пакунків малюка» є в інших регіонах. Якщо Мінсоцполітики встигне провести тендер, то ситуацію врегулюють.

“Якщо ні, то розглядається можливість компенсувати батькам гроші за придбані речі першої потреби для новонародженого”, — підсумувала вона.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: