Без книги обліку: в Україні всі ФОПи матимуть електронні кабінети

Новий закон

В Україні діятиме закон про функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб підприємців (ФОП). Він вже був підписаний Президентом нашої країни Володимиром Зеленським, передається на офіційному сайті президента України. 

Як зазначається, це Закон №786-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців». Він був ухвалений ще 14 липня 2020 року Верховною Радою. 

Закон повинен спростити ведення обліку для ФОПів доступу до електронного кабінету платника податків та розширити його функціонал.

Що змінилося?

В першу чергу, закон передбачає скасування обов’язкової книги обліку доходів для ФОП. Підприємці І-ІІІ груп на спрощеній системі оподаткування зможуть вести облік у будь-якій зручній формі, як паперовій, так і електронній. 

ФОПи, які перебувають на загальній системі також зможуть вести облік у паперовому, або електронному вигляді. Але, для них буде створена спеціальна форма, яку визначить Міністерство фінансів. 

Ще одна новинка – скасування договору про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків. У подальшому передбачається, що в електронному кабінеті будуть відображатися податкові повідомлення. 

Крім цього, прийнятий закон передбачає внесення змін до Податкового кодексу. А саме, створення полегшених умов податкових перевірок. Це має створити більш сприятливі умови для діяльності бізнесу та інвесторів. 

Так, працівників та роботодавців більше не розпитуватимуть про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага, або відшкодування. 

Раніше, видання 05366 повідомляло: Гроші в подарунок: конкурс стартапів у Кременчуці проведуть для починаючих бізнесменів. А також: на Полтавщині жінка створює одяг зі своїх пухнастиків, Уряд спрогнозував подальший розвиток подій та в Україні зберегли більше 350 тисяч робочих місць.

Президент України Володимир Зеленський

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: