Безкоштовні індивідуальні теплові пункти встановлюють лучанам

Встановлення ІТП і ремонт тротуарів по пр Молоді – теми сьогоднішніх зустрічей із мешканцями будинків пр Молоді, 5, 5а, 5б, 8, 9, 9а, 10

Як зазначає на своїй сторінці у фейсбуці заступник міського голови Григорій Недопад, люди схвально ставляться до встановлення в їхніх будинках індивідуальних теплових пунктів італійського виробництва, які мають ряд переваг над іншими і встановлюються повністю безкоштовно для жителів. «В подальшому абонплата за їх експлуатацію і технічне обслуговування становитиме лише до 20 грн щомісяця. А плюсів у даних ІТП чимало – це і суттєва економія на опаленні, і рівномірний розподіл тепла однаково для всіх квартир, від першого і до найвищого. Також нові ІТП мають автоматичну регуляцію відповідно до погоди – зменшують рівень опалення при потеплінні й посилюють його при похолоданні. За оцінками фахівців, ІТП, які вдалося залучити для встановлення у будинках лучан за грантові кошти, є кращими в Україні й одними з кращих у Європі. Всього на безкоштовній основі у Луцьку буде встановлено 254 ІТП», — зазначає чиновник.

А плюсів у даних ІТП чимало – це і суттєва економія на опаленні, і рівномірний розподіл тепла однаково для всіх квартир, від першого і до найвищого.

Також обговорили ремонт тротуарної частини проспекту Молоді, який розпочнеться вже найближчим часом. Розглянули звернення і зауваження людей, зокрема і щодо самовільно відгородженої території, яку запланували розчистити і облаштувати на ній місце для проведення дозвілля.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: