Безкоштовно: куди на вихідних можуть сходити кременчужани

Вікенд

У нашому місті кременчужани можуть провести свої вихідні, 19 і 20 вересня, з користю. Для цього можна безкоштовно відвідати фотовиставку «З вірою в Добро!», передається на сайті Кременчуцької міськради.   

Як зазначається, виставка відкрилася в міській художній галереї. Ще, на виставці вже було презентовано однойменну книгу. Виставка присвячена 15-ти річчю Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».   

Даний фонд підтримує соціально незахищених верств населення, молодь, спортсменів,студентів та займається організацію благодійних заходів (для дітей).   

До експозиції виставки увійшли 124 зображення та десятки афіш, які анонсували добрі справи. Діятиме під час виставки й конкурс-розіграш книги «З вірою в Добро!». У подарунок книгу зможуть отримати ті, хто правильно відповість на питання про історію і діяльність Фонду. Всього планують подарувати кременчужанам 50 екземплярів книг.  

Виставка працюватиме аж до 11 жовтня, цього року, за адресою: вулиця Коцюбинського, 4. Графік роботи галереї: середа-неділя з 11:00 до 18:00.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Книгу, яку написали 35 вояків, презентували на Полтавщині». А також: «Конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба оголосили в Україні» та «У міській галереї відкрилася виставка «Вишиваний Кременчук».  

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: