Безпечні вибори

Рятувальники проводять дезінфекцію виборчих дільниць напередодні місцевих виборів.

Про це повідомляє прессужба ДСНС у Кіровоградській області, пише 0522.

Вже завтра відбудуться вибори до місцевих рад. Рятувальники докладають усіх зусиль, аби створити безпечні умови для волевиявлення громадян. Зокрема, здійснюють протипожежні інструктажі з членами виборчих комісій та персоналом, що буде задіяний у виборчому процесі, оглядають приміщення, на території яких розміщуватимуться виборчі дільниці, на їх відповідність вимогам пожежної та техногенної безпеки.

Окрім цього, фахівці Служби порятунку проводять знезараження приміщень, які будуть задіяні у виборчому процесі, — це один із найважливіших кроків у боротьбі з коронавірусною інфекцією та запобіганні поширенню COVID-19 серед населення.

Загалом, заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, зокрема, обробка приміщень виборчих дільниць, здійснюється надзвичайниками на території всієї країни.

Шановні громадяни! Фахівці Служби порятунку закликають вас дотримуватися протиепідемічних вимог та не наражати себе на небезпеку!

Виборча дільниця є місцем масового скупчення людей, а тому візьміть до уваги такі рекомендації:

  • не забувайте вдягнути захисну маску та рукавички;

  • візьміть із собою дезінфікуючий засіб;

  • дотримуйтеся міжособистісної дистанції;

  • повернувшись додому, обов’язково подбайте про гігієну рук;

  • якщо маєте симптоми захворювання, — зателефонуйте лікарю та проконсультуйтеся щодо подальших ваших дій.

Пам’ятайте, свідоме ставлення до власної безпеки та дотримання рекомендацій фахівців допоможе зменшити кількість заражень коронавірусною інфекцією!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: