Біля Сухого Кагамлику будують набережну та зону відпочинку (ФОТО)

Зона відпочинку

У нашому місті біля річки Сухий Кагамлик будують набережну та зону для відпочинку. Робити це почали цього літа, передається на сайті Кременчуцької міськради.  

Як зазначається, будівельні роботи відбуваються на проспекті Полтавському. Вже було проведено частину робіт зі створення омріяної набережної. Планується, що це буде міська набережна, яка матиме чимало зелених насаджень. Також, цікавою та різноманітною буде й зона відпочинку. 

Так, робітники вже викорчували старі аварійні дерева, поклали бетон та зробили сходи. Уже відомо, що на цій прибережній зоні з’явиться алея з зеленими насадженнями та автономним поливом. Пішу зону хочуть зробити з плитки, ще будуть встановлені лавки для відпочинку. 

У міськраді говорять, що завершити будівництво набережної та зони відпочинку цього року не встигнуть. Причина — значний обсяг робіт, який потрібно виконати. Сподіваються, що це вдасться зробити вже наступного, 2021 року. Набережна радуватиме всіх мешканців Кременчука, а особливо тих, хто проживає у прилеглих районах.  

Крім цього, додається, що створювати такі зони для відпочинку вирішили для того, щоб Кременчук став містом без околиць. Тобто, щоб в який район міста не поїдь, а там всюди «центр».  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Нові дані: чи можна купатися в Дніпрі та Сухому Кагамлику». А також: «У Кременчуці знесуть штучну насипну дамбу в Сухому Кагамлику» та «Лізти купатися в Дніпро та Сухий Кагамлик кременчужанам не варто». 

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: