Більше року після реформи: як працює міжрегіональне управління юстиції у Житомирі

В жовтні минулого року Кабмін України видав постанову про ліквідацію головних територіальних управлінь юстиції та створення міжрегіональних управлінь, відповідно, житомирське реформували, воно перейшло до центрально-західного міжрегіонального управління із центром у місті Хмельницькому.

«Сама процедура відбувалася відповідно до чинного законодавства», — каже заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

У реформованій структурі кажуть, залишилися працювати професіонали.

«Відбір робився по професійним та етичних якостях людини і дійсно спроможності працювати в колективі», — зазначає заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

І хоча переформування відбулося незадовго до пандемії COVID-19, працівники успішно продовжують свою роботу.

За рік роботи міжрегіональне управління у Житомирській області лише покращило показники.

«Якщо наприклад брати легалізацію, то ми взагалі в перших числах України», — розповідає заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

В окремих напрямках роботи житомирське управління демонструє найвищий рівень в Україні.

«Якщо брати виконавчу службу, то ми взагалі на деяких показниках вийшли на перші місця по Україні», — додає заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

Деякі розпочали боротьбу за поновлення на посаді.

«Невдоволені працівники, які писали, що без них падуть стіни цієї юстиції, мають зрозуміти, що ті люди, які були переведені вони професійно і зараз працюють, і я не жалкую ні про одного працівника, якого було переведено в нову структуру, вони працюють у межах можливого та навіть неможливого» — сказав заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

Заступник начальника міжрегіонального управління пояснює, навіть фізично перевести усіх бажаючих можливості не було.

«9 людей, які непрофесійно віднеслися до цієї реорганізації. Тобто представники, які працювали з великим штатом вони фізично не могли бути переведені в нову структуру у всій тій кількості, якій вони були», — зазначає заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

У пошуках правди окремі ексколеги перейшли на особисте.

«І коли вже дані «професіонали», як вони себе називають, переходять на особисте, то це говорить тільки про те, що і професійності там бути не може. Вийшла вже не професійна боротьба, а міжусобна», — розповідає заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

Колишні працівники територіального управління, в усьому звинувачують керівництво. І хоча суди задовільнили позови, ситуацію це не змінить, адже законність дій довели і правоохоронні органи.

«Я не можу сказати причини, чому суд задовольнив позов. У поліції справи закриті за відсутністю складу злочину», — каже заступник начальника міжрегіонального управління юстиції у Житомирській області Валентин Залізнюк.

Наразі на рішення суду подали апеляцію.

Джерело: sk1.tv

Источник

Новости Украины | Последние новости Украины