Бізнес на коронавірусі: в Україні виробляють підроблені антисептики

Гроші VS Здоров’я

У нашій країні у зв’язку з панікою через коронавірус люди з жилкою бізнесмена додумались незаконно виготовляти антисептики. Така історія трапилася на Сумщині, передається на сторінці «Державна фіскальна служба України» в соцмережі Facebook.  

Як зазначається, в цій області незаконно виготовляли гель – засіб для обробки рук у побутових умовах. На упаковці навіть написали, що засіб має антисептичні властивості та може використовуватися лише для зовнішнього застосування. 

Так, підозру вже було повідомлено керівнику одного з підприємств в Сумах, його заступнику та головному хіміку підприємства. Вони займалися тим, що організували масове незаконне виробництво підакцизних товарів – спирту етилового.

«Під виглядом необлікованої рідини така продукція використовувалась для подальшого виготовлення спиртовмісної продукції, яка не є підакцизною. Це надавало змогу уникнути необхідності отримання відповідної ліцензії», — пояснили в фіскальній службі. 

Під час обшуку правоохоронці вилучили з цеху 10 тисяч літрів сировини (розчинника), 200 літрів спирту, тару для його зберігання та обладнання для незаконного виготовлення спирту. Ще затримали вантажівку «MAN» за допомогою якої перевозили сировину та спирт. У загальному, майна було вилучено на три мільйони гривень.

За фактом порушено кримінальне провадження за ч.3 ст.28 Кримінального Кодексу України (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією).

Як відомо, найголовніше, що має містити антисептик – це спирт.

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Виготовляти тести на COVID-19 почали у підпільному цеху».

Державна фіскальна служба України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: