«Буковель на Жуках»: Неймовірні засніжені краєвиди мальовничого куточку Житомирщини. ФОТОРЕПОРТАЖ

ФОТО

Звісно ж, багато хто скаже, що цій місцині ще далеко до Буковелю. Інші ж навпаки будуть у захваті, що в нас на Житомирщині є свій аналог в мініатюрі відомого на всю Україну, та й по за її межу, Буковелю.

Розташувалося це місце в Овруцькому районі Житомирської області. «Буковель на Жуках» його прозвали. Чимало хто в соціальних мережах розпитував, як туди проїхати, орієнтовну геолокацію. Небайдужі ж користувачі поділилися інформацію, як же доїхати до цього місця з просто прекрасними та засніженими нині місцинами Овруччини. На що користувачі пишуть:

«Дивлячись чим Ви плануєте їхати?! Це в бік Норинська- Нові Велідники. Від самого Овруча добиратися шляхом у сім кілометрів. А якщо бути ще точнішим, то це місце знаходиться неподалік села Шоломки (ред. Овруцький район, Житомирська область)».

Цікаво, що на Житомирщині й такі місця є. Було б чудово, якби якісь аналоги Буковелю в мініатюрі з’являлися й в нашій області, аби не доводилося далеченько їхати. Це ж бо для туризму було лише плюсом. В зимові пори року там можна було б активно провести час, по особливому, наприклад, за зимовими видами спорту. Але ж, звісно є чимало «але»….Навіщо далеко ходити. Сама погода не сприяє тому, щоб останніми роками в нашій місцевості було багато снігу.

Звісно ж, є багато факторів, про які теж не можна забувати: клімат, місце розташування, інфраструктура тощо. Втім, пофантазувати хіба ж не можна? Як мінімум тут є про що подумати, аби якось розвиватися в такому туристичному напрямку. А якщо в нас ще й зими будуть достатньо морозними та прохолодними, зі снігом, як було колись, тоді це взагалі було б чудово для такого місця, як свій аналог «Буковелю…».

Але, знову ж таки, це тільки роздуми. Ніхто ж не констатує ніяких фактів і нічого не стверджує. Просто фантазуємо… А тим часом пропонуємо переглянути ці казкові зимові світлини з Овруцького району.

Фото: Віталій Юшкевич

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: