Буковинцям нагадали правила пожежної безпеки на час жнив

фото ілюстративне

Рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки у період збирання врожаю.

Для хліборобів настав найважливіший період — збирання врожаю. Жнива є причиною особливої турботи для хліборобів бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим. Суворе дотримання правил пожежної безпеки під час збирання врожаю — обов’язок кожного громадянина, пише пресслужба Чернівецького міського відділу УДСНСУ у Чернівецькій області.

З метою недопущення виникнення пожеж у період жнив, рятувальники міста Чернівці нагадують основні правила пожежної безпеки при збиранні врожаю: 

● до початку збирання врожаю вся техніка, агрегати та автомобілі повинні бути обладнані первинними засобами пожежогасіння та іскрогасниками. Трактористи, комбайнери, їх помічники та інші особи повинні пройти протипожежний інструктаж; 

● перед дозріванням колосових хлібні поля в місцях прилягання їх до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць мають бути обкошені (із прибиранням скошеного) і оборані смугою не менше 4 м завширшки; 

● у період збирання забороняється спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях; 

Не дозволяється заправляння збиральну техніку пальним у хлібних масивах та у нічний час в польових умовах. Суворо забороняється палити та користуватись відкритим вогнем поряд із хлібними масивами. Пам’ятайте що не можна викидати недопалки в бік полів, це може призвести до пожежі із значними втратами.  

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині горів цех, де виготовляли пелети. Прочитати про це можна ТУТ.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: