Центри обслуговування клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» щодня відвідують понад пів тисячі подолян

Новини компанії

Завдяки розвиненій мережі сервісних центрів ТОВ «Хмельницькгаз Збут», жителі області можуть отримувати відповіді на будь-які «газові» питання в режимі особистого діалогу.

Живе спілкування та індивідуальний підхід залишаються актуальними для багатьох подолян навіть в умовах карантину. Адже протягом останніх п’яти місяців за офлайн послугами звернулися більше 57 тисяч споживачів. «Після відкриття ринку газу, Центри обслуговування клієнтів є дуже вагомою конкурентною перевагою нашої компанії. Офлайн мережа «Хмельницькгаз Збуту» охоплює всі найбільші населені пункти регіону та працює з дотриманням усіх протиепідемічних обмежень. Натомість, переважна більшість наших конкурентів комунікує зі споживачами лише онлайн, – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький. – В умовах вільного ринку ми вже встигли надати понад 200 тисяч консультацій під час особистих зустрічей з клієнтами.

Звісно, «діджитал» також дуже важливий, саме тому наш арсенал онлайн послуг відповідає всім сучасним трендам». Наразі найактуальнішими питаннями, з якими подоляни приходять до Центрів обслуговування клієнтів, є ціни на блакитне паливо, нарахування пільг та субсидій, а також розрахунки за використаний газ. «Незважаючи на певні карантинні обмеження, знаю, що можу завітати до Центру обслуговування «Хмельницькгаз Збуту», аби звірити розрахунки. Мені так зручно, – розповідає хмельничанин Ігор.

– Крім того, я часто користуюся Viber-ботом для оплати рахунків. Тому про зміну постачальника навіть і не думав, хоча дізнався про цю можливість давно». Відгуки клієнтів, які перейшли до інших постачальників, «опеклися» і повернулися до ТОВ «Хмельницькгаз Збут», свідчать, що деякі несумлінні надавачі послуг після підписання заяви-приєднання взагалі перестали брати слухавку чи відповідати на електронні повідомлення. Тому майже однакові ціни в усіх постачальників у лютому зовсім не означають однаковий рівень сервісу та зручності отримання послуг. Нагадаємо, адреси та графіки роботи центрів обслуговування клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» можна знайти на офіційному сайті компанії у розділі «Контакти».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: