Чехія обіграла Швейцарію у фіналі ЧС-2024 з хокею

Сборная Чехии по хоккею. Фото — Getty Images

Чехія в Празі дотиснула Швейцарію в третьому періоді і здобула непросту перемогу (2:0), ставши чемпіоном світу з хокею 2024 року.

Більшість часу йшла обережна і загалом рівна гра. Команди завдали приблизно рівну кількість ударів по воротах, при цьому чехи частіше вигравали вкидання.

“Золоту” шайбу записав на свій рахунок правий крайній Бостон Брюїнз Давід Пастрняк, який у середині третього періоду завершив комбінацію за участю Томаша Кундратека та Лібора Хаєка. Коли швейцарці в самому кінці помчали відіграватися за будь-яку ціну, рахунок подвоїв Давід Кампф, який вразив порожні ворота.

Чехія виграла ЧС вперше з 2010 року і всьоме загалом (або в 13-й раз, якщо рахувати разом з Чехословаччиною). Для Швейцарії цей фінал став четвертим в історії – і четвертим програним.

Нагадаємо, раніше у матчі за третє місце Швеція обіграла Канаду (4:2).