«Через 15 років пенсію не буде чим платити»: прем’єр Шмигаль порадив українцям заздалегідь думати про старість

Прем’єр наголосив на необхідності введення додаткової накопичувальної пенсійної системи. Про це він розповів, виступаючи з лекцією перед студентами у Львівській політехніці.

«Нація старіє. Є проблема з людським капіталом… Україна як частина старої Європи не відтворює своє населення… Це звичайна математика і економічна демографія», — заявив він, пише «ТСН» .

Тому необхідно вводити накопичувальну пенсійну систему на додаток до існуючої солідарної. Ще один вид пенсійних відрахувань хочуть ввести 2021 року. «Кожен з нас повинен подумати про свою пенсію з молодого віку», — підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні нинішнє покоління 30-річних у небезпеці безгрошів’я. Бо в державі все ще діє солідарна пенсійна система. На сьогодні, за підрахунками спеціалістів, один працівник утримує одного пенсіонера, адже група так званого «основного працездатного віку» досить солідна. За 25 років, коли на пенсію вийдуть нинішні тридцяти- та сорокарічні, тих, хто мав би утримувати їх, безнадійно мало. І змінити це вже неможливо, бо це працездатне населення не народилось. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: