Через декларації ЄС хоче скасувати безвізовий режим для України

Суд VS ЄС

У зв’язку з тим, що Конституційний суд України прийняв рішення про скасування відповідальності за недостовірне декларування, Європейський Союз хоче тимчасово призупинити безвізовий режим з Україною. Про це стало відомо з листа посла України при ЄС Миколи Точицького, передає Європейська правда. 

Як зазначається, однією з причин для призупинення безвізового режиму є відхід держави від тих критеріїв, яких вона досягла для його отримання. Нині, Україна порушила незалежність та стійкість антикорупційної інфраструктури. А це є запорукою досягнення стратегічних цілей у відносинах з ЄС. 

В Європейському Союзі бачать один вихід. Це створення в Україні робочої групи для напрацювання змін до Конституції України. А саме, щодо створення державних органів зі спеціальним статусом. 

Крім декларацій, за рішенням Конституційного суду в Україні скасували кримінальну відповідальність за незаконне збагачення. Це також викликало занепокоєння в ЄС. 

Раніше, видання 05366 писало: «Українці більше не мають доступу до декларацій чиновників», «Термінове засідання: місцеві вибори в Україні можуть остаточно зірвати» та «В Україні дозволили незаконно збагачуватися». 

Європейська правда

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: